Vas Alberius

Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius
Vas Alberius

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE ALBERIUS, vas, Orrefors, 1980-tal, dekor av figurscen, signerad Orrefors Gallery -88 930990 Olle Alberius 15-15 LS Olle Alberius, höjd ca 30 cm

453520

2017-04-10