Dagbäddar/soffor Peter Hvidt

Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt
Dagbäddar/soffor Peter Hvidt

Klubbat för:

11 500 SEK

6 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, 2 delar, soffa / dagbädd, 1960-tal, klädsel i vinrött tyg, teak, en brickmärkt France & Daverkosen Denmark, sitthöjd ca 41, 190x75 resp 120x75 cm

Nya dynor samt ny klädsel efter originalklädseln, smärre repor på en trädel, smärre torrsprickor

453526

2017-04-08