Nils Gammelgaard bokhylla

Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIELS GAMMELGAARD, "Moment", hylla, för IKEA, 1980-tal, metallkonsoler med raka hyllplan, höjd ca 150, 170x30 cm

HISTORIK: formgiven 1985 av Niels Gammelgaard för IKEA.

Visst slitage

453535

2017-04-09