Vas Venini

Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VENINI, vas, Italien, 1990-tal, dekor av gröna och röda ränder, undertill märkt och daterad Venini -95, höjd ca 28,5 cm

453537

2017-04-10