Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VENINI, vas, Italien, 1990-tal, dekor av gröna och röda ränder, undertill märkt och daterad Venini -95, höjd ca 28,5 cm
453537
2017-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här