Vas Venini

Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini
Vas Venini

Klubbat för:

14 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

TIMO SARPANEVA, vas, Venini, Italien, 1990-tal, dekor av flerfärgade ränder, undertill märkt och daterad Venini -95, höjd ca 25 cm

Zustandsbeschreibung

453540

2017-04-10