Klubbat för:
14 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
TIMO SARPANEVA, vas, Venini, Italien, 1990-tal, dekor av flerfärgade ränder, undertill märkt och daterad Venini -95, höjd ca 25 cm
Zustandsbeschreibung
453540
2017-04-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner