Oljemålning med kattungar

Oljemålning med kattungar
Oljemålning med kattungar
Oljemålning med kattungar
Oljemålning med kattungar
Oljemålning med kattungar
Oljemålning med kattungar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kattungar, olja på pannå, otydligt signerad, 18x24 cm

453544

2017-04-09