Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, monogramsignerad och daterad O:B -56, gouache, ca 16x17 cm
Lös från montering
453563
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här