Olle Bonnier Konkret

Olle Bonnier Konkret
Olle Bonnier Konkret
Olle Bonnier Konkret
Olle Bonnier Konkret
Olle Bonnier Konkret
Olle Bonnier Konkret

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, monogramsignerad och daterad O:B -56, gouache, ca 16x17 cm

Lös från montering

453563

2017-04-29