Stolar barock

Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock
Stolar barock

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor, sits och rygg klädda i gyllenläder, pärlspikade, sitthöjd ca 49 cm

Skador, slitage

453567

2017-04-10