Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, träskuren dekor och pastellage, delvis förgylld, ca 89x42,5 cm

Smärre fanérskador

453572

2017-04-09