Soffbord Strike

Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike
Soffbord Strike

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, "Strike", Norge, 1990-tal, glasfiber, tre nedsänkta cirklar, diameter ca 99 cm, höjd ca 40 cm

Bruksslitage, repor

453590

2017-04-09