Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOLONN, 1600-tal, sydeuropa, skuren dekor, delvis bemålad, korintiskt kapitäl, höjd 94 cm
Skador, maskstungen
453594
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här