Blombänk ek

Blombänk ek
Blombänk ek
Blombänk ek
Blombänk ek
Blombänk ek
Blombänk ek
Blombänk ek
Blombänk ek

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BLOMBÄNK, "Futura", ek samt koppar, 1900-talets andra hälft, höjd 38, 120x48 cm, lådan 42x37 cm

Smärre slitage

453595

2017-04-09