Bordsarmaturer mässing
2017-04-09
453602
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, dekor av slipade glasplattor, total höjd ca 53 cm
Smärre slitage