Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta  färgetsning
Roberto Matta  färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, färgetsning, H.C.bladmått 67x52 cm

fuktskador veck

453612

2017-04-09