Bokskåp
2017-04-10
453626
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, höjd 235 cm, 133x50 cm, nyckel finns
Lösa listdelar, skador