Karmstol gustaviansk stil
2017-04-09
453630
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor med fleuroner, cremefärgad textilklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage