Johannes Norlander sideboard

Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard
Johannes Norlander sideboard

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANNES NORLANDER, sideboard, för Asplund, från L-serien i grålackerad MDF med ben i stål, 2000-tal, höjd ca 67, 160x45 cm

Borrat hål för kapeldragning i bakstycket, bruksslitage

453656

2017-04-09