Samling motorcyklar

Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar
Samling motorcyklar

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SCHUCO MOTORCYKEL "MOTODRILL" 1006, U.S-Zone, motorcykel med förare i litograferad plåt, motorcykel i rött och grått, föraren i gult med vit hjälm, urverksdriven, längd 13 cm, medföljer gör 6 mindre motorcyklar i plast resp. metall

Schuco med visst slitage, ett par av de små cyklarna med skador

453662

2017-04-09