Samling motorcyklar
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
SCHUCO MOTORCYKEL "MOTODRILL" 1006, U.S-Zone, motorcykel med förare i litograferad plåt, motorcykel i rött och grått, föraren i gult med vit hjälm, urverksdriven, längd 13 cm, medföljer gör 6 mindre motorcyklar i plast resp. metall
Schuco med visst slitage, ett par av de små cyklarna med skador
453662
2017-04-09