Grythyttan trädgårdsmöbel 7 dlr

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 dlr, Grythyttan, bestående av: kvadratiskt bord, 120x120 cm, och 6 karmstolar modell A2, lackerade stålrör samt massiv teak, formgivna av Artur Lindqvist, 1900-/2000-tal, brickmärkta, bordets höjd ca 70 cm, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

453700

2017-04-09