Beda Löberg oljemålning

Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning
Beda Löberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BEDA LÖBERG (1895-1974): Kustmotiv med hus och väg, olja på pannå, signerad och daterad 1947 à tergo Beda Löberg 1947, ca 23x27 cm

453701

2017-04-09