Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BEDA LÖBERG (1895-1974): Kustmotiv med hus och väg, olja på pannå, signerad och daterad 1947 à tergo Beda Löberg 1947, ca 23x27 cm
453701
2017-04-09