Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA / VÅD, Kelim, Anatolien, antik, 1 våd, ca 380 x 95 cm
Mindre skador, flera hål, fläckar, lagningar
453742
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här