Orientmatta / våd Kelim

Orientmatta / våd Kelim
Orientmatta / våd Kelim
Orientmatta / våd Kelim
Orientmatta / våd Kelim
Orientmatta / våd Kelim
Orientmatta / våd Kelim

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

ORIENTMATTA / VÅD, Kelim, Anatolien, antik, 1 våd, ca 380 x 95 cm

Mindre skador, flera hål, fläckar, lagningar

453742

2017-04-09