Paul Holsby litografi

Paul Holsby litografi
Paul Holsby litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAUL HOLSBY (född 1921-):"Vindkraft", signerad och numrerad 38/75, färglitografi, bildytan 52x42 cm

453762

2017-04-09