Paul Holsby litografi

Paul Holsby litografi
Paul Holsby litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAUL HOLSBY (född 1921-): "Tidens tempel", signerad och numrerad 42/75, färglitografi, bildytan 59x44 cm

453763

2017-04-09