Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, signerade, 149/200 resp. 92/100, färglitografier, 30x24 cm vardera
Med dedikation
453774
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här