Klubbat för:
86 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1800-tal, med hänklar, dekor i relief, diameter ca 18 cm, höjd ca 15 cm
Rost, slitage, lagningar
453784
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här