Rökelsekar Kina brons

Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons
Rökelsekar Kina brons

Klubbat för:

86 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1800-tal, med hänklar, dekor i relief, diameter ca 18 cm, höjd ca 15 cm

Rost, slitage, lagningar

453784

2017-04-09