Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STRÖARE, SALT- och PEPPARKAR, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska, imporstämplar, höjd 8-14 cm, vikt ca 270 g
453799
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här