Ströare och kar i silver

Ströare och kar i silver
Ströare och kar i silver
Ströare och kar i silver
Ströare och kar i silver
Ströare och kar i silver
Ströare och kar i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÖARE, SALT- och PEPPARKAR, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska, imporstämplar, höjd 8-14 cm, vikt ca 270 g

453799

2017-04-09