Eterna armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETERNA, armbandsur, 18 k guld, quartz, 1980-tal, guldfärgad urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, mineralglas, diameter 23 mm, krokopressat läderarmband i original, längd 20 cm
Armband med slitage, boett med gåvogravyr
453805
2017-04-10