Eterna armbandsur 18 k guld

Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld
Eterna armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA, armbandsur, 18 k guld, quartz, 1980-tal, guldfärgad urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, mineralglas, diameter 23 mm, krokopressat läderarmband i original, längd 20 cm

Armband med slitage, boett med gåvogravyr

453805

2017-04-10