Docka 1900-talets början

Docka 1900-talets början
Docka 1900-talets början
Docka 1900-talets början
Docka 1900-talets början
Docka 1900-talets början
Docka 1900-talets början

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKA, 1900-talets början, huvud, halv armar och halv ben i biskvi, stoppad kropp, höjd ca 28 cm

Slitage, en fot med avslag

453815

2017-04-09