Bordslampa Falkenberg Belysning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1970-tal, fot i mässing, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 60

Smärre skador

453819

2017-04-09