Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1970-tal, fot i mässing, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 60
Smärre skador
453819
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här