Stolar 1 par gustavianska

Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska
Stolar 1 par gustavianska

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska, modell axet, al med skurna detaljer, textilklädda sitsar, 1700-/1800-tal, höjd ca 92, sitthöjd 44 cm

Ålderrelaterat slitage, skador, senare bemålning/färgbortfall

453823

2017-04-09