Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, gustavianska, modell axet, al med skurna detaljer, textilklädda sitsar, 1700-/1800-tal, höjd ca 92, sitthöjd 44 cm
Ålderrelaterat slitage, skador, senare bemålning/färgbortfall
453823
2017-04-09