Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, Chesterfield, Wade Long-Eaton, djuphäftat läder, sitthöjd ca 44, 180x85 cm

Bruksslitage, viss krackelyr, någon knapp saknar klädsel

453828

2017-04-09