Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, Chesterfield, Wade Long-Eaton, djuphäftat läder, sitthöjd ca 44, 180x85 cm

Bruksslitage, viss krackelyr, någon knapp saknar klädsel

453829

2017-04-09