Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, Chesterfield, Wade Long-Eaton, djuphäftat läder, sitthöjd ca 44, 95x85 cm
Bruksslitage, viss krackelyr
453830
2017-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här