Jean Rosengren olja

Jean Rosengren olja
Jean Rosengren olja
Jean Rosengren olja
Jean Rosengren olja
Jean Rosengren olja
Jean Rosengren olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Landskap med gård, signerad J. Rosengren, olja på duk, 64x100 cm

Osynlig duklagning

453841

2017-04-09