Nakenmodell oljemålning

Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning
Nakenmodell oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nakenmodell, otydligt signerad, daterad Manilla -78, olja på duk, ca 91x60 cm

453847

2017-04-09