Sixten Lundbom oljemålning

Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning
Sixten Lundbom oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIXTEN LUNDBOM (1895-1982): Motiv från Bordeaux, signerad Lundbom, daterad a tergo 1956, olja på pannå, ca 43x32 cm

453853

2017-04-10