Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIXTEN LUNDBOM (1895-1982): Motiv från Bordeaux, signerad Lundbom, daterad a tergo 1956, olja på pannå, ca 43x32 cm
453853
2017-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här