Konsolbord Frankrike

Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike
Konsolbord Frankrike

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, Frankrike, låda i sargen, bemålat, skuren dekor, förgyllda beslag, höjd 76, 103x62 cm

Senare bemålat, senare beslag, spräckt skiva

453861

2017-04-10