Flintlåspistol signerad Nock
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1700-talet slut, signerard Nock London, dubbelpipig bockmodell, avskruvbara pipor och stomme i mässing, proof-stämplar, signerat och graverat boxlås, pipväljare och säkring, valnötskolv, längd 19,5 cm
453871
2017-09-24