Flintlåspistol signerad Nock

Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock
Flintlåspistol signerad Nock

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1700-talet slut, signerard Nock London, dubbelpipig bockmodell, avskruvbara pipor och stomme i mässing, proof-stämplar, signerat och graverat boxlås, pipväljare och säkring, valnötskolv, längd 19,5 cm

453871

2017-09-24