Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): signerad med dedikation "Till W. N... med tack för porträtthuvudet från Olle Hjortzberg 3.1.1934, blandteknik på papper, 50x35 cm

453872

2017-04-13