Arne Vodder stol
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE VODDER, stol, modell FD 185, France & Daverkosen, underrede i teak, ryggstöd med rotting, stoppad sits klädd i svart läder, höjd ca 88, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, ryggbricka senare bearbetad, synliga borrhål, mindre skador på rotting
453883
2017-04-10