Arne Vodder stol

Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol
Arne Vodder stol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE VODDER, stol, modell FD 185, France & Daverkosen, underrede i teak, ryggstöd med rotting, stoppad sits klädd i svart läder, höjd ca 88, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ryggbricka senare bearbetad, synliga borrhål, mindre skador på rotting

453883

2017-04-10