Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, beslag i mässing, höjd ca 78, 145x86 cm
Nyckel saknas, ett lås saknas, bruksslitage
453885
2017-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här