Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELAINE MARIE DE KOONING (USA, 1918-1989): Porträtt, signerad och daterad E de K -75, färgkrita på papper, 49x30 cm, etikett på baksidan "John Wanamaker"
Ram utan glas
453886
2017-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här