Elaine Marie De Kooning färgkrita

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELAINE MARIE DE KOONING (USA, 1918-1989): Porträtt, signerad och daterad E de K -75, färgkrita på papper, 49x30 cm, etikett på baksidan "John Wanamaker"

Ram utan glas

453886

2017-04-10