Karmstolar 1 par Louis Seize-stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis Seize-stil, betsad mahogny med träskuren dekor, textilklädsel, sent 1800-tal, höjd 93, sitthöjd 43 cm

Brukslitage, senare klädsel

453909

2017-04-10