Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-tal, 2-delat, betsat furu, bruten krön nyckel skyltar i mässing, höjd ca 194, 117x50 cm, nyckel finns
Skador, slitage, renoverat, kompletterat, maskstunget
453913
2017-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här