Golvlampa
2017-04-10
453921
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, uplight, 1900-talets första hälft, mässing och betsat lövträ, höjd ca 169 cm
Slitage, bucklor